W dniu 17.09.16 w Ośrodku Wyp. w Wólce Prof. rozegrano konkurencję rzuty lotkami wliczaną do punktacji indywidualnej i drużynowej XXXVIII Spartakiady. W zawodach wzięło udział 72 osób w tym 11 kobiet z 8 jed. org.
Klasyfikacja końcowa kobiet
M-ce |
Nazwisko i imię |
Jedn. org. |
wynik |
pkt |
1 |
Wysocka Monika |
KAP |
56 |
100 |
2 |
Biel Krystyna |
ADM |
53 |
99 |
3 |
Zawadzka Wioleta |
SAL |
50 |
98 |
4 |
Bińczak Elżbieta |
KAP |
34 |
97 |
4 |
Janisz Krystyna |
SAL |
34 |
97 |
6 |
Majewska Jadwiga |
AMO |
31 |
95 |
7 |
Bartuzi Beata |
KAP |
30 |
94 |
8 |
Kozakiewicz-Woszczyk Anna |
SAL |
22 |
93 |
9 |
Skwarska Małgorzata |
ADM |
19 |
92 |
10 |
Chojnacka Elżbieta |
SAL |
18 |
91 |
11 |
Kowalczyk Salwina |
KAP |
5 |
90 |
Klasyfikacja końcowa mężczyzn
M-ce |
Nazwisko i imię |
Jedn. org. |
wynik |
pkt |
1 |
Sikora Radosław |
SAL |
68 |
100 |
2 |
Kośmider Arkadiusz |
KAP |
66 |
99 |
3 |
Zaborowski Zbigniew |
KOL |
65 |
98 |
4 |
Bartuzi Andrzej |
KAP |
63 |
97 |
4 |
Pięta Maciej |
MEL |
63 |
97 |
6 |
Rutyna Karol |
KAP |
62 |
95 |
7 |
Gajos Arkadiusz |
KOL |
61 |
94 |
7 |
Bilski Mariusz |
MEL |
61 |
94 |
9 |
Cyfra Krzysztof |
KOL |
60 |
92 |
9 |
Wawer Grzegorz |
SAL |
60 |
92 |
11 |
Krawczyk Dariusz |
ADM |
59 |
90 |
12 |
Sikora Piotr |
SAL |
58 |
89 |
13 |
Lisowski Ryszard |
AMO |
57 |
88 |
13 |
Siedlec Jarosław |
PIA |
57 |
88 |
13 |
Pomorski Sławomir |
MEL |
57 |
88 |
13 |
Szeląg Ireneusz |
KAP |
57 |
88 |
17 |
Jaśkowski Marcin |
SAL |
56 |
84 |
17 |
Kowalczyk Piotr |
KAP |
56 |
84 |
19 |
Goldsztejn Marek |
KAP |
55 |
82 |
20 |
Ćwikła Waldemar |
ADM |
54 |
81 |
21 |
Ogonek Kamil |
PIA |
53 |
80 |
21 |
Suszek Marcin |
SAL |
53 |
80 |
23 |
Kumor Kazimierz |
KAP |
51 |
78 |
23 |
Taracha Witold |
AMO |
51 |
78 |
23 |
Woźniak Damian |
AMO |
51 |
78 |
26 |
Muszyński Kamil |
PIA |
50 |
75 |
27 |
Miłczak Andrzej |
SAL |
48 |
74 |
27 |
Kaczkowski Tomasz |
MEL |
48 |
74 |
27 |
Tralewski Tadeusz |
KAP |
48 |
74 |
30 |
Żuber Mikołaj |
AMO |
47 |
71 |
31 |
Sętowski Jacek |
PIA |
46 |
70 |
31 |
Wysocki Mariusz |
KAP |
46 |
70 |
33 |
Kamola Rafał |
SAL |
45 |
68 |
33 |
Łbik Robert |
KOL |
45 |
68 |
33 |
Dębski Rafał |
MEL |
45 |
68 |
36 |
Rybicki Sebastian |
PIA |
44 |
65 |
37 |
Wasiłek Norbert |
KOL |
43 |
64 |
37 |
Kiljanek Karol |
SAL |
43 |
64 |
37 |
Piwoński Mateusz |
KAP |
43 |
64 |
37 |
Wąsik Wiesław |
ADM |
43 |
64 |
41 |
Leftak Grzegorz |
AMO |
41 |
60 |
41 |
Czarnota Adam |
AMO |
41 |
60 |
41 |
Jaworski Jacek |
KOL |
41 |
60 |
41 |
Czarnota Adam |
AMO |
41 |
60 |
45 |
Słyk Mariusz |
ADM |
40 |
56 |
45 |
Śliwczyński Piotr |
ADM |
40 |
56 |
47 |
Pioterczak Piotr |
KOL |
39 |
54 |
47 |
Michowski Mirosław |
SAL |
39 |
54 |
47 |
Mróz Stanisław |
AMO |
39 |
54 |
50 |
Górecki Szczepan |
ELE |
36 |
51 |
51 |
Jędrych Karol |
SAL |
35 |
50 |
51 |
Gola Radosław |
SAL |
35 |
50 |
53 |
Krawczyński Rafał |
SAL |
34 |
48 |
53 |
Stateczny Jarosław |
SAL |
34 |
48 |
53 |
Świtalski Grzegorz |
ADM |
34 |
48 |
56 |
Wojas Łukasz |
SAL |
32 |
45 |
57 |
Drewienkowski Tomasz |
SAL |
30 |
44 |
58 |
Skwarski Jarosław |
PIA |
28 |
43 |
58 |
Rzepka Dariusz |
MEL |
28 |
43 |
60 |
Szewczyk Marek |
SAL |
25 |
41 |
61 |
Pięta Marek |
MEL |
23 |
40 |
Klasyfikacja drużynowa
m-ce |
jednostka organizacyjna |
punkty |
pkt do Sp. |
1 |
Kaprolaktam |
479 |
15 |
2 |
Saletra |
463 |
14 |
3 |
Melamina |
421 |
13 |
4 |
KOLZAP |
416 |
12 |
5 |
Amoniak |
410 |
11 |
6 |
Administracja |
390 |
10 |
7 |
PiA-ZAP |
378 |
9 |
8 |
Elektrociepłownia |
51 |
8 |