IV Turniej Oldboyów

6. kwietnia 2013 r.W sobotę 6 kwietnia drużyna TKKF "Chemik" Puławy udała się do Opola Lubelskiego, gdzie wzięła udział w IV Turnieju Piłki siatkowej oldboyów o Puchar Starosty Opolskiego. W turnieju uczestniczyły 4 drużyny, rozgrywki przeprowadzono systemem "każdy z każdym", w meczu dwa sety do 25, bez rozgrywania seta trzeciego.

Turniej był bardzo zacięty, o czym świadczy aż 5 wyników 1:1 i tylko jeden mecz rozstrzygnięty zwycięstwem 2:0, w którym gospodarze pokonali górników z Łęcznej. Nasza drużyna podobnie jak Nałęczów trzykrotnie zremisowała swoje mecze i o miejscach 2 i 3 decydowały małe punkty. Tu lepszym okazał się Nałęczów zajmując 2 miejsce.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Opole Lubelskie,
  2. Nałęczów,
  3. Puławy,
  4. Łęczna.

Barw Chemika bronili: Henryk Turbiasz, Dariusz Gębala, Sławomir Furtak, Mirosław Bujała, Mariusz Warzyński, Tomasz Kowalczyk, Karol Szymanek.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik "Chemika", Henryk Turbiasz.