XXII Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce w Spale

2 marca 2013 r.W dniu 2 marca 2013r. w hali Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyły się XXII Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów Lekkiej Atletyki. To tradycyjne spotkanie „zapaleńców”, którzy rywalizują przede wszystkim dla przyjemności. Sport towarzyszy im zawsze i nie mogą bez niego żyć. W rywalizacji wzięło udział 275 zawodników. Dwójka reprezentujących Chemika AdBlue Puławy Joanna Turak i Kazimierz Kamola zdobyli mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski.

Joanna Turak w kategorii K45 z czasem 13:51:36 triumfowała w biegu na 3 km, a Kazimierz Kamola na dystansie 1000 m w kategorii M50 z czasem 03:08:24 zajął II miejsce. W drugim swoim biegu Kazimierz Kamola na dystansie 3000 m z czasem 10:47:52 zajął V miejsce.

Reprezentujący Agro Natura Nałęczów Stanisław Marzec z czasem 09:35:64 zdobył mistrzostwo Polski na dystansie 3000 m w kategorii M50.