Ognisko TKKF Chemik

3. stycznia 2015 r.Trzeciego stycznia 2015 w Hali MOSiR spotkało się 5 zaproszonych zespołów, aby rozegrać XVI Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej, o Puchar Dyrektora MOSiR w Puławach. Organizatorem Turnieju był MOSiR Puławy i Ognisko TKKF „Chemik”. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Zwycięzcą turnieju został zespół, Ogniska TKKF „Chemik”. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego z Lublina. Miejsce trzecie zajęli siatkarze ze Skarbek Bogdanka a kolejne Old Stars Nałęczów i Dream Team Chodel.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, które zostały wręczone przez Arkadiusza Urbaniaka z MOSiR oraz Prezesa Ogniska TKKF „Chemik” Henryka Wojtowicza. Najlepsi w Turnieju zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki:

• najlepszy zawodnik turnieju – Robert Tałaj (Chemik Puławy)
  • najlepszy atakujący – Andrzej Komorowski (Skarbek Bogdanka)
  • najlepszy rozgrywający – Mirosław Wójcik (WSzW Lublin)

Upominki otrzymali także wyróżniający się zawodnicy: Jerzy Walczak (Nałęczów), Andrzej Gasiński (Chodel) oraz Mariusz Warzyński (Puławy).

Zwycięska drużyna „Chemik” Puławy występowała w składzie: Gębala Dariusz, Gębala Zbigniew, Furtak Sławomir, Furtak Grzegorz, Robert Tałaj, Warzyński Mariusz, Wacław Wiejak, Ambroziak Bartłomiej.

Puchary i statuetki zostały ufundowane przez MOSiR w Puławach, natomiast upominki rzeczowe przez Sport Styl.