Ognisko TKKF Chemik

3. sierpnia 2014 r.03 sierpnia 2014 roku po raz 24 tradycyjnie już w samo południe odbył się ,,Bieg Jezior” w Krasnem Krzywem nad jeziorem Łukcze. Pomysłodawcą biegu jest pan Franciszek Książek. Biegacze musieli pokonać trasę o długości 4700 m, która prowadziła przez malownicze tereny gminy. Meta natomiast usytuowana była nad jeziorem Krasne, na terenie ośrodka wypoczynkowego Riviera.

Jako pierwszy linię mety przekroczył Sebastian Smoliński (15:02) Wśród pań wygrała Aleksandra Jakubczak (16:42).

Pomimo bardzo ciężkich warunków pogodowych (temperatura 35o C) trójka reprezentantów Chemik Noxy Puławy stanęła na podium. Kazimierz Kamola z czasem 18:01 w M 50 zajął miejsce pierwsze. Antonina Miłek z czasem 18:32 zdobyła srebro, natomiast Dorota Bachan w swej kategorii wiekowej z czasem 19:33 uplasowała się na miejscu trzecim.

Organizatorzy dla kibiców i uczestników biegu przygotowali mnóstwo atrakcji a biegacze po wyczerpującym biegu chętnie korzystali z kąpieli w jeziorze Łukcze.