• Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Turniej Siatkówki - komunikat nr 2

Email Drukuj PDF

Dotyczący Turnieju Piłki Siatkowej rozgrywanego w ramach XXXII Spartakiady Pracowników Zakładów Azotowych „Puławy” S.A.

W dniu 08.01.2010 r. odbyło się losowanie zespołów zgłoszonych do turnieju siatkówki. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy: A i B, mecze zostaną rozegrane systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.  Ostatni punkt 25, w secie III punkt 15 kończy mecz. Następnie utworzone zostaną 2 grupy finałowe - Finał A i Finał B. W finale A o miejsca od 1 do 4 grać będą drużyny, które w swoich grupach eliminacyjnych zajmą miejsca 1 i 2, następnie mecze zostaną rozegrane „systemem brazylijskim” tzn. Drużyna 1A gra z drużyną 2B, drużyna 2A gra z drużyną 1B. Zwycięzcy grają o miejsca 1-2, natomiast przegrani grają o miejsca 3-4. Podobnie w finale B, w którym drużyny grają o miejsca 5-8. Drużyna 3A gra z drużyną 4B, drużyna 4A gra z drużyną 3B. Zwycięzcy grają o miejsce 5-6, natomiast przegrani o miejsce 7-8. Drużyna z grupy „A”, która zajmie 5 miejsce w grupie w meczach eliminacyjnych, zostanie sklasyfikowana w Turnieju na 9 miejscu.