TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Komunikat końckowy rzutów lotkami

Email Drukuj PDF

11.09.2019w ramach XLI Spartakiady Pracowników Grupy Azoty Zakładów Azotowych „Puławy” S.A.
W dniu 28.09.2019 w Ośrodku Wyp. w Wólce Prof. rozegrano konkurencję rzuty lotkami wliczaną do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej XLI Spartakiady. W zawodach wzięło udział 75 osób w tym 18 kobiet z 7 jed. org.

Klasyfikacja końcowa kobiet

M-ce Nazwisko i imię jedn. org. r. 1 r. 2 razem pkt
1Gębala WiolettaADM223658100
2Wysocka MonikaKAP27295699
3Bicka JoannaKAP23275098
4Sętowska AnnaADM22274997
5Wiejak ElżbietaSAL23234696
6Siemko DominikaPRO21244595
7Bińczak ElżbietaKAP16203694
8Świtalska IzabellaADM12233593
9Bolek KarolinaPRO14193392
10Słotwińska BarbaraKAP16163291
11Kozakiewicz-Woszczyk AnnaSAL17143190
12Majewska JadwigaAMO14163089
13Białek JadwigaPRO5232888
14Chojnacka ElżbietaSAL5212687
15Biel KrystynaADM1212286
16Janisz KrystynaSAL1652185
17Kowalczyk SalwinaKAP651184
18Bartuzi BeataKAP26883

Klasyfikacja końcowa mężczyzn

M-ce Nazwisko i imię jedn. org. r. 1 r. 2 razem pkt
1Wąsik WiesławADM342963100
2Drewienkowski TomaszSAL30316199
2Kowalczyk PiotrKAP29326199
2Lisowski RyszardAMO33286199
2Pięta MaciejMOM28336199
6Siedlec JarosławPIA29275695
7Furtak MichałMOM27285594
7Sikora PiotrSAL30255594
7Wysocki MariuszKAP30255594
10Ćwikła WaldemarADM32225491
10Poniewierski WojciechAMO24305491
12Słyk MariuszADM39145389
13Jasik MateuszKAP28245288
13Miłczak AndrzejSAL26265288
15Rutyna KarolKAP22295186
16Pięta MarekMOM23275085
16Romanowski KrzysztofKAP25255085
18Guz TomaszSAL21284983
18Suszek MarcinSAL28214983
20Dębski RafałMOM26224881
20Stężycki RafałSAL31174881
22Bartuzi AndrzejKAP24234779
22Taracha WitoldAMO23244779
22Wawer GrzegorzSAL19284779
25Wojciechowski GrzegorzKAP15314676
26Skorek DariuszSAL18274575
26Kośmider ArkadiuszKAP15304575
28Sętowski JacekPIA22214373
29Michowski MirosławSAL23194272
30Kumor KazimierzKAP17244171
31Żuber MikołajAMO26144070
32Goldsztej MarekKAP22173969
32Białek JanuszPRO21183969
32Salasa ArturMOM17223969
35Szeląg IreneuszKAP15233866
36Gołofit MateuszAMO25123765
36Antoniak KazimierzADM18193765
36Próchniak MirosoławPRO26113765
39Garus RyszardSAL14213562
39Świtalski GrzegorzADM18173562
39Woźniak DamianAMO13223562
42Marcinkowski MarekADM17173459
43Sikora TomaszSAL12213358
44Grzeszczyk WojciechPRO10192957
44Mróz StamisławAMO18112957
46Kozak EmilKAP11162755
47Sikora MirosławMOM11152654
47Traciłowski MichałKAP13132654
49Czarnota MariuszMOM3212452
50Gawryjołek OskarPRO11122351
51Gębala DariuszADM8152351
51Kaim JarosławSAL1852351
53Przychodzień RomanAMO9132248
54Rzewnicki KrzysztofPRO9101947
55Szewczyk MarekSAL4131746
56Naczas GrzegorzAMO961545
57Ziółek ŁukaszMOM851344

Klasyfikacja drużynowa

m-ce jednostka organizacyjna punkty pkt do Sp.
1Kaprolaktam46615
2Saletra46014
3Administracja44513
4Mocznik i Melamina42812
4Amoniak42812
6PROZAP33710
7PiA-ZAP1689


Poprawiony: środa, 02 października 2019 18:10  

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 

Najnowsze komentarze

  • Turniej piłki siatkowej plażowej został rozegrany ... więcej
  • Kiedy będą dodane wyniki z trójboju? więcej
  • Czy coś ustalono, czy olano sprawę? więcej
  • Regulamin został ewidentnie zgwałcony. Na dodatek ... więcej
  • Nie ma wyników z czwartej kolejki. Jeżeli tam Ec m... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information