TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Rzuty podkową – komunikat końcowy

Email Drukuj PDF

13.09.2016W dniu 11 września 2019 r. w Ośrodku Rek-Wyp.n/Wisłą w Wólce Profeckiej rozegrano Rzuty podkową, konkurencję wliczaną do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej XLI Spartakiady. W zawodach wzięło udział 62 osoby (w tym 19 kobiet) z 7 jednostek organizacyjnych.


Klasyfikacja indywidualna

M-ce Nazwisko i imię Jedn. org. I s.
II s. razem pkt
1Ćwikła WaldemarADM242347100
2Wawer GrzegorzSAL30114199
3Noworlonik PawełSAL12253798
4Taracha WitoldAMO15193497
5Gębala DariuszADM22113396
6Lisowski RyszardAMO11182995
7Słotwińska BarbaraKAP1892794
8Kaim JarosławSAL14112593
9Sętowska AnnaADM12122492
9Wójtowicz PiotrSAL13112492
11Kośmider ArkadiuszKAP1572290
12Kapusta AdamMOM1282089
13Saran ŁukaszPRO1351888
13Kowalczyk PiotrKAP1351888
15Czarnota AdamAMO1141586
16Bujała MirosławADM1001085
17Antoniak KazimierzADM1001085
18Sętowski JacekPIA90983
18Taracha KrzysztofPRO90983
18Wysocki MariuszKAP90983
18Pięta MarekMOM90983
18Stateczny JarosławSAL90983
18Bartuzi BeataKAP90983
18Żuber MikołajAMO90983
18Słyk RadosławAMO90983
26Kozakiewicz-Woszczyk AnnaSAL80875
26Kowalczyk SalwinaKAP80875
26Ziółek ŁukaszMOM80875
26Mróz StanisławAMO80875
26Wysocka MonikaKAP80875
26Wąsik WiesławADM80875
32Żurek JarosławPIA70769
32Świtalski GrzegorzADM70769
32Kuflewski WojciechSAL70769
32Majewska JadwigaAMO70769
32Bolek KarolinaPRO70769
32Białek JanuszPRO70769
32Wójcik JustynaPRO70769
32Czarnota MariuszMOM70769
32Grzeszczyk WojciechPRO70769
41Bąkała AnnaPIA60660
41Siemko DominikaPRO60660
41Rutyna KarolKAP60660
41Kozak EmilKAP60660
41Biel KrystynaADM60660
46Siedlec JarosławPIA50555
46Salasa ArturMOM50555
46Rybicki SebastianPIA50555
46Gębala WiolettaADM50555
46Garus RyszardSAL50555
46Białek JadwigaPRO50555
46Bochra PawełPRO50555
46Szymańska IzabelaPRO50555
46Słyk MariuszADM50555
55Janisz KrystynaSAL40446
56Rzewnicki KrzysztofPRO30345
56Świtalska IzabelaADM30345
56Próchniak MirosławPRO30345
56Chojnacka ElżbietaSAL30345
56Naczas GrzegorzAMO30345
61Bińczak ElżbietaKAP20240
62Bartuzi AndrzejKAP10139

Klasyfikacja drużynowa

m-ce jednostka organizacyjna punkty pkt do Sp.
1SALETRA38215
2ADMINISTRACJA37314
3AMONIAK36113
4KAPROLAKTAM35512
5MELAMINA MOCZNIK31611
6PROZAP30910
7PiA-ZAP2679


Poprawiony: czwartek, 12 września 2019 17:08  

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

Najnowsze komentarze

  • Turniej piłki siatkowej plażowej został rozegrany ... więcej
  • Kiedy będą dodane wyniki z trójboju? więcej
  • Czy coś ustalono, czy olano sprawę? więcej
  • Regulamin został ewidentnie zgwałcony. Na dodatek ... więcej
  • Nie ma wyników z czwartej kolejki. Jeżeli tam Ec m... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information