TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Komunikat końcowy Zawodów Rowerowych

Email Drukuj PDF

04.09.2019W dniu 4 września 2019 roku w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym n/Wisłą rozegrano zawody rowerowe, zaliczane do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej XLI Spartakiady Pracowników. W tej konkurencji udział wzięło 69 osób (w tym17 kobiet) z 8 jednostek organizacyjnych.

Kobiety:

M-ce Nazwisko i imię Jedn. org. czas pkt
1Bartuzi BeataKAP0,54,46100
2Janisz KrystynaSAL0,54,6799
3Wysocka MonikaKAP0,57,0398
4Bicka JoannaKAP0,58,5497
5Chojnacjka ElżbietaSAL0,58,6096
6Marek SylwiaSAL0,59,5695
7Bolek KarolinaPROZAP1,00,2594
8Szymańska Izabella
PROZAP1,01,6893
9Biel KrystynaADM1,02,0192
10Słotwińska BarbaraKAP1,05,1791
11Gębala WiolettaADM1,07,0890
12Sętowska AnnaADM1,10,4789
13Kozakiewicz-Woszczyk AnnaSAL1,10,8788
14Rodak UrszulaAMO1,11,0087
15Świtalska IzabellaADM1,13,6986
16Kowalczyk SalwinaKAP1,15,2385
17Bińczak ElżbietaKAP1,20,9584

Mężczyźni do 40 lat:

M-ce Nazwisko i imię Jedn. org. czas pkt
1Kamola RafałSAL0,44,77100
2Rutkowski AdrianSAL0,45,4599
3Żuber MikołajAMO0,46,3098
4Noworolnik PawełSAL0,46,9497
5Furtak MichałMOM0,48,1196
6Kuflewski WojciechSAL0,48,5395
7Pięta MaciejMOM0,48,5894
8Saran ŁukaszPROZAP0,49,4493
9Słyk MariuszADM0,49,9292
10Sikora RadosławSAL0,50,0891
11Sikora MariuszADM0,50,9990
12Warda MaciejSAL0,51,8289
13Szeląg IreneuszKAP0,52,0388
14Grobel MaciejSAL0,52,1787
15Golba TomaszPROZAP0,53,0686
16Wójtowicz PiotrSAL0,53,2685
17Stateczny JarosławSAL0,53,5484
18Urbanek RobertAMO0,54,0983
19Rutyna KarolKAP0,54,4282
20Traciłowski MichałKAP0,55,4581
21Gawryjołek OskarPROZAP0,59,9780
22Ścibior IreneuszSAL1,00,4479
23Bicki SławomirELE1,03,6978

Mężczyźni pow. 40 lat:

M-ce Nazwisko i imię Jedn. org. czas pkt
1Taracha KrzysztofPROZAP0,41,95100
2Sikora MirosławMOM0,46,9099
3Kowalczyk PiotrKAP0,47,4098
4Wójtowicz GrzegorzPROZAP0,47,8597
5Wawer GrzegorzSAL0,49,1996
6Ćwikła WaldemarADM0,50,4395
7Świtalski GrzegorzADM0,50,5694
8Czarnota AdamAMO0,51,2393
9Rybicki SebastianPIA0,51,4092
10Woźniak DamianAMO0,51,4591
11Antoniak KazimierzADM0,51,9790
12Lisowski RyszardAMO0,52,1289
13Jaworski KrzysztofAMO0,52,3388
14Kośmider ArkadiuszKAP0,54,1887
15Kaim JarosławSAL0,54,3686
16Michowski MirosławSAL0,54,7585
17Pięta MarekMOM0,55,2784
18Gębala DariuszADM0,55,5483
19Grzeszczyk WojciechPROZAP0,58,4482
20Rzewnicki KrzysztofPROZAP0,59,0381
21Siedlec JarosławPIA0,59,7180
22Wąsik WiesławADM1,00,1579
23Salasa ArturMOM1,00,2578
24Taracha WitoldAMO1,00,7377
25Białek JanuszPROZAP1,04,1576
26Próchniak MirosławPROZAP1,04,8175
27Sętowski JacekPIA1,05,7874
28Garus RyszardSAL1,08,4673
29Drewienkowski TomaszSAL1,08,9072

Klasyfikacja drużynowa

m-ce jednostka organizacyjna punkty pkt do Sp.
1SALETRA49115
2PROZAP47014
3ADMINISTRACJA46313
4AMONIAK45912
5KAPROLAKTAM45511
6MELAMINA MOCZNIK45110
7PiAZAP2469
8ELEKTROCIEPŁOWNIA788


Poprawiony: poniedziałek, 09 września 2019 11:29  

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 

Najnowsze komentarze

  • Turniej piłki siatkowej plażowej został rozegrany ... więcej
  • Kiedy będą dodane wyniki z trójboju? więcej
  • Czy coś ustalono, czy olano sprawę? więcej
  • Regulamin został ewidentnie zgwałcony. Na dodatek ... więcej
  • Nie ma wyników z czwartej kolejki. Jeżeli tam Ec m... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information