TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Rzuty podkową - komunikat końcowy

Email Drukuj PDF

12. września 2017 r.W dniu 20 września 2018 r. w Ośrodku Rek-Wyp.n/Wisłą w Wólce Profeckiej rozegrano Rzuty podkową, konkurencję wliczaną do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej XL Spartakiady. W zawodach wzięło udział 71 osób (w tym 14 kobiet) z 8 jednostek organizacyjnych.


Klasyfikacja indywidualna

M-ce Nazwisko i imię Jedn. org. Is.
II s. razem pkt
1Siedlec JarosławPIAZAP181634100
2Wawer GrzegorzSAL13193299
3Dankowski MarekAMO2293198
4Ponikowski MarcinELE13142797
5Sikora MariuszADM1972696
5Kaim JarosławSAL1972696
7Kamola RafałSAL15112694
8Kumor KazimierzKAP1862493
8Mróz StanisławAMO1862493
10Taracha WitoldAMO1762391
10Stateczny JarosławSAL1482291
10Szewczyk MarekSAL1662291
10Pięta MaciejMOM1662291
14Białek MarcinSAL1652187
15Bińczak ElżbietaKAP1822086
15Jaworski KrzysztofAMO1372086
17Moniuszko ŁukaszKAP1361984
18Woźniak DamianAMO1341783
19Bicki SławomirELE12-1282
19Lisowski RyszardAMO12-1282
21Kośmider ArkadiuszKAP11-1180
21Furtak MichałMOM11-1180
23Traciłowski MichałKAP10-1078
23Ścibior IreneuszSAL10-1078
23Majewska JadwigaAMO10-1078
23Goldsztejn MarekKAP10-1078
23Michowski MirosławSAL10-1078
28Kozakiewicz Woszczyk AnnaSAL9-973
28Ćwikła WaldemarADM9-973
28Kuflewski WojciechSAL9-973
28Nowak JerzyAMO9-973
28Marcinkowski Marek
ADM9-973
28Kozak TomaszSAL9-973
34Bartuzi AndrzejKAP8-867
34Rutyna KarolKAP8-867
34Kowalczyk SalwinaKAP8-867
34Salasa DorotaKAP8-867
34Słyk MariuszADM8-867
34Jasik MateuszKAP8-867
34Rybicki SebastianPIAZAP8-867
34Poniewierski WojciechAMO8-867
34Żuber MikołajAMO8-867
34Ziółek Łukasz
MOM8-867
44Bicka JoannaKAP7-757
44Bartuzi BeataKAP7-757
44Rutkowski AdrianSAL7-757
44Abramowicz MateuszSAL7-757
44Drewienkowski TomaszSAL7-757
44Białek JanuszPROZAP7-757
44Wysocka MonikaKAP7-757
44Gajek PiotrADM7-757
44Janisz KrystynaSAL7-757
44Wysocki MariuszKAP7-757
44Salasa ArturMOM7-757
54Rzepka DariuszMOM6-646
54Piwoński MateuszKAP6-646
54Bębski RafalMOM6-646
57Sikora RadosławSAL5-543
57Krawczyński RafałSAL5-543
57Słotwińska BarbaraKAP5-543
57Sikora PiotrSAL5-543
57Sętowski JacekPIAZAP5-543
57Sętowska AnnaADM5-543
57Naczas GrzegorzAMO5-543
57Gębal TomaszKAP5-543
65Biel KrystynaADM4-435
65Białek AleksandraADM4-435
65Pięta MarekMOM4-435
65Białek JadwigaPROZAP4-435
65Wąsik WiesławADM4-435
70Kowalczyk PiotrKAP2-230
71Wojciechowski GrzegorzKAP1-129
71Chojnacka ElżbietaSAL1-129

Klasyfikacja drużynowa

m-ce jednostka organizacyjna punkty pkt do Sp.
1SALETRA37915
2AMONIAK36814
3KAPROLAKTAM34313
4ADMINISTRACJA30912
5MELAMINA MOCZNIK29411
6PiA-ZAP21010
7ELEKROCIEPŁOWNIA1799
8PROZAP928


Poprawiony: piątek, 28 września 2018 00:07  

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości 

Najnowsze komentarze

  • Ze względu na warunki atmosferyczne zawody w dniu ... więcej
  • Czy dzisiejsze zawody odbędą się ? więcej
  • Mecze piłki nożnej Saletra - MEZAP 8 - 1, Administ... więcej
  • Jakie wyniki w piłkę nożną runda 2? więcej
  • Czy mecz Mocznik i Melamina - Administracja nie za... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information