TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Zawody rowerowe - komunikat końcowy

Email Drukuj PDF

W dniu 11 września 2018 roku w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym n/Wisłą rozegrano zawody rowerowe, zaliczane do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej XL Spartakiady Pracowników. W tej konkurencji udział wzięło 48 osoby (w tym 8 kobiet) z 7 jednostek organizacyjnych.

Kobiety:

M-ce Nazwisko i imię Jedn. org. czas pkt
1Bartuzi BeataKAP1,05,79100
2Chojnacka ElżbietaSAL1,09,6699
3Wysocka MonikaKAP1,14,0098
4Biel KrystynaADM1,14,5097
5Słotwińska BarbaraKAP1,16,6596
6Kozakiewicz-Woszczyk AnnaSAL1,23,1495
7Kowalczyk SalwinaKAP1,26,0594
8Bińczak ElżbietaKAP1,55,0093

Mężczyźni do 40 lat:

M-ce Nazwisko i imię Jedn. org. czas pkt
1Rutkowski AdrianSAL0,51,63100
2Kamola RafałSAL0,52,1699
3Pięta MaciejMOM0,53,0298
4Kozak EmilKAP0,53,6997
5Bachanek PawełSAL0,54,9596
6Poniewierski WojciechAMO0,55,0995
7Furtak MichałMOM0,55,5894
8Sikora RadosławSAL0,55,6893
9Rutyna KarolKAP0,56,1992
10Sikora MariuszADM0,57,1491
11Słyk MariuszADM0,57,8990
12Szeląg IreneuszKAP0,58,2489
13Woźniak DamianAMO0,59,5688
14Szpetko PrzemysławADM0,59,9787
15Traciłowski MichałKAP1,00,1186
16Wojciechowski GrzegorzKAP1,01,2285
17Abramowicz MateuszSAL1,02,5784

Mężczyźni pow. 40 lat:

M-ce Nazwisko i imię Jedn. org. czas pkt
1Kowalczyk PiotrKAP0,55,86100
2Wawer GrzegorzSAL0,58,1499
3Ziółek ŁukaszMOM0,59,1098
4Przychodzień RomanAMO0,59,9397
5Rybicki SebastianPIA1,00,0496
6Lisowski RyszardAMO1,00,9995
7Jaworski KrzysztofAMO1,01,3394
8Rzepka DariuszMOM1,02,7393
9Kośmider ArkadiuszKAP1,03,5792
10Pięta MarekMOM1,03,9291
11Kumor KazimierzKAP1,03,9990
12Stężycki RafałSAL1,04,1789
13Drewienkowski TomaszSAL1,04,2988
14Ćwikła WaldemarADM1,05,0487
15Kowalik TomaszELE1,05,5386
16Mróz StanisławAMO1,08,7685
17Szewczyk MarekSAL1,08,9184
18Kapusta AdamMOM1,10,3383
19Siedlec JarosławPIA1,10,9382
20Sętowski JacekPIA1,11,3581
21Kaim JarosławSAL1,11,4380
22Wąsik WiesławADM1,11,9479
23Sadurski PiotrKAP1,29,8878

Klasyfikacja drużynowa

m-ce jednostka organizacyjna punkty pkt do Sp.
1Saletra49315
2Kaprolaktam48114
3Mocznik i Melamina47413
4Amoniak46912
5Administracja45211
6PiA-ZAP25910
7Elektrociepłownia869


Poprawiony: piątek, 14 września 2018 15:42  

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

Najnowsze komentarze

  • Gdzie wyniki??? więcej
  • Ze względu na warunki atmosferyczne zawody w dniu ... więcej
  • Czy dzisiejsze zawody odbędą się ? więcej
  • Mecze piłki nożnej Saletra - MEZAP 8 - 1, Administ... więcej
  • Jakie wyniki w piłkę nożną runda 2? więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information