• Zmniejsz rozmiar czcionki

Komunikat Nr 2

Email Drukuj PDF

(po losowaniu w dniu 04.04.2018)

Zestawienie grup oraz terminarz rozgrywanych meczy piłki nożnej w ramach Spartakiady Prac. Mecze będą odbywać się na boisku „Orlik” przy I LO im. ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach. Do rozgrywek zgłosiło się 9 zespołów. W dniu 4 kwietnia przeprowadzono losowanie. Zgłoszone drużyny podzielono na trzy grupy. Rozlosowano grupy (dla zespołów które zajęły w 2017 roku miejsca I-III) następnie dolosowano pozostałe zgłoszone do rozgrywek zespołów.

• 18.10 3A – 3B

Mecze będą rozgrywane 2x20 min plus 5 minut przerwy. Drużyna, która w turnieju nie rozegra dwóch meczy nie zostanie sklasyfikowana. Ilość grających zawodników to 5 plus bramkarz. Punktacja Turnieju: Zwycięstwo 3 pkt, remis 1 pkt, przegrany 0 pkt

O kolejności zajętych miejsc przez drużynę decyduje:

1. ilość zdobytych punktów
  2. różnica bramek,
  3. większa ilość zdobytych bramek,
  4. wynik bezpośredniego pojedynku (tylko w przypadku gdy drużyny w pkt a,b,c będą miały taki sam wynik)
  5. przy remisie w meczu bezpośrednim wynik rzutów karnych (tylko w przypadku gdy drużyny w pkt a,b,c,d będą miały taki sam wynik)

Zawodników obowiązuje obuwie: korkotrampki lub trampki.