• Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Regulamin techniczny turnieju piłki nożnej

Email Drukuj PDF

wliczanego wyłącznie do klasyfikacji drużynowej XL Spartakiady Pracowników Grupy Azoty Zakładów Azotowych "Puławy" SA.

1. Organizator - Ognisko TKKF "Chemik"
  2. Zgłoszenia - Zgłoszenia na piśmie z podanym imiennym składem należy składać w Ognisku TKKF "Chemik" mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel. 665130622 do dnia 04.04.2018r.
  3. Czas i miejsce - Terminarz gier przedstawiony zostanie po spotkaniu kapitanów drużyn, które odbędzie się w Ognisku TKKF "Chemik" w dniu 04.04.18 r(środa). o godz. 14.00.(losowanie)
    Mecze odbywać się będą na boisku „Orlik” przy I LO im. ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach
    (termin rozpoczęcia rozgrywek: od 16 kwietnia – szczegółowe terminy po losowaniu)
  4. Uczestnictwo - W turnieju mają prawo startu zespoły reprezentujące jednostki organizacyjne spartakiady wymienione w załączniku nr 1 do Regulaminu Spartakiady.
    Zgodnie z Rozdziałem V pkt 1 Regulaminu Spartakiady na rok 2018 ,ustala się wpisowe do konkurencji piłka nożna dla Spółek w wysokości 120 zł od drużyny. Listy zgłoszeń drużyn oraz wpłaty od Spółek (gotówką lub przelewem na konto Ogniska) przyjmowane będą w biurze Ogniska Nr konta 48874100040060004020000010
  5. Sposób przeprowadzenia - W zależności od ilości zgłoszonych drużyn ustalony zostanie system rozgrywania turnieju. Czas trwania meczu: 2 x 20 minut plus 5 minut przerwy. W trakcie spotkania zmiany będą dokonywane systemem hokejowym(tak jak w rozgrywkach halowych). Grać będziemy bez „spalonych”. Zawodnik może być ukarany karą 2 min. oraz żółtą i czerwoną kartką . Ukarany kartką czerwoną opuszcza plac gry (dotyczy danego meczu) a w jego miejsce może wejść zawodnik rezerwowy po upływie 2 min. Ilość grających zawodników to 5 plus bramkarz(dopuszcza się do gry drużynę z minimum pięcioma zawodnikami). Obowiązuje obuwie: korkotrampki lub trampki.
  6. Punktacja - zwycięstwo 3 pkt, remis 1 pkt.:
    O kolejności zajętych miejsc przez drużynę decyduje:
    1. ilość zdobytych punktów
    2. różnica bramek
    3. większa ilość zdobytych bramek
    4. wynik bezpośredniego pojedynku (tylko w przypadku gdy drużyny w punktach a,b,c będą miały taki sam wynik)
    5. przy remisie w meczu bezpośrednim wynik rzutów karnych (tylko w przypadku gdy drużyny w punktach a,b,c,d będą miały taki sam wynik)
    Drużyna, która w turnieju nie rozegra dwóch meczy nie zostanie sklasyfikowana w rozgrywkach piłki nożnej.
  7. Sędziowanie - Sędziów do sędziowania Turnieju wyznacza organizator.
  8. Nagrody - Za zajęcie miejsc od I do III - drużyny otrzymają puchary oraz dyplomy.
  9. Postanowienia końcowe - Ewentualne odwołania powinny spływać do organizatora w terminie do 7 dni od daty komunikatu końcowego turnieju. Po upływie terminu nie będą rozpatrywane. Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione w trakcie meczy w szatniach i na obiekcie.

Interpretacja niniejszego Regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorowi.