TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Turniej badmintona - komunikat końcowy

Email Drukuj PDF

styczeń 2018 r.W dniach 18.01.2018 i 25.01.2018r. w Hali MOSiR rozegrany został turniej badmintona, wliczany do klasyfikacji spartakiadowej. Udział w nim wzięło 66 osób (76 osobostartów) w tym 17 kobiet z 8 jed.org. Podaję klasyfikację indywidualną kobiet i mężczyzn oraz drużynową.

Kobiety

miejsce Nazwisko i Imię Kom. org. pkt
1Wysocka MonikaKAP100
2Niemiec MagdalenaMOM99
3Bartuzi BeataKAP98
4Zawadzka WioletaSAL97
5Salasa DorotaKAP96
6Rzeszut PatrycjaSAL95
7Piłat EwaKAP94
8Bicka JoannaKAP93
9Kozakiewicz Woszczyk AnnaSAL92
9Słotwińska BarbaraKAP92
11Wawerska AleksandraSAL90
12Bińczak ElżbietaKAP89
13Janisz KrystynaSAL88
14Kowalczyk SalwinaKAP87
14Kowalewska AgataAMO87
16Kozak DorotaADM85
17Chojnacka ElżbietaSAL84

Mężczyźni do 40 lat

miejsce Nazwisko i Imię Kom. org. pkt
1Woźniak DamianAMO100
2Gołofit MateuszAMO99
3Urbanek RobertAMO98
4Padel PiotrMEZ97
5Traciłowski MichałKAP96
6Rutyna KarolKAP95
7Poniewierski Wojciech AMO94
8Szpetko PrzemysławADM93
9Wysocki MariuszKAP92
10Szeląg IreneuszKAP91
11Ogonek KamilPIA90
12Muszyński KamilPIA89
13Walaszek MariuszSAL88
14Polak JakubADM87
15Ścibior IreneuszSAL86
16Bachanek PawełSAL85
17Żuber MikołajAMO84
18Szymanek KarolSAL83
19Jaśkowski MarcinSAL82
20Stateczny JarosławSAL81
21Stępniewski GrzegorzSAL80
22Żurek JarosławPIA79
34 Sikora Radosław SAL 67

Mężczyźni pow 40 lat

miejsce Nazwisko i Imię Kom. org. pkt
1Pionka GrzegorzADM100
2Ziółek ŁukaszMOM99
3Kowalczyk PiotrKAP98
4Goliszek TomaszADM97
5Goldsztejn MarekKAP96
6Taracha WitoldAMO95
7Leftak GrzegorzAMO94
8Górecki SzczepanELE93
9Czarnota MariuszMOM92
9Ćwikła WaldemarADM92
11Śliwczyński PiotrADM90
12Dankowski MarekAMO89
13Kapusta AdamMOM88
14Lisowski RyszardAMO87
14Wawer GrzegorzSAL87
16Michowski MirosławSAL85
17Bartuzi ZbigniewADM84
18Mróz StanisławAMO83
19Szewczyk MarekSAL82
20Kośmider ArkadiuszKAP81
20Przychodzień RomanAMO81
22Świtalski GrzegorzADM79
23Wąsik WiesławADM78
24Kumor KazimierzKAP77
24Sętowski JacekPIA77
26Rybicki SebastianPIA75
27Mizio PawełMOM74

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA TURNIEJU

miejsce drużyna punkty pkt. do Sp.
1Amoniak48615
2Kaprolaktam48514
3Administracja47213
4Moczniki i Melamina45212
5Saletra44311
6PiAZAP41010
7MEZAP979
8Elektrociepłownia938


 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości 

Najnowsze komentarze

  • Ze względu na warunki atmosferyczne zawody w dniu ... więcej
  • Czy dzisiejsze zawody odbędą się ? więcej
  • Mecze piłki nożnej Saletra - MEZAP 8 - 1, Administ... więcej
  • Jakie wyniki w piłkę nożną runda 2? więcej
  • Czy mecz Mocznik i Melamina - Administracja nie za... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information