TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Klasyfikacja wszech czasów po XXXIX Spartakiadzie Pracowników

Email Drukuj PDF

Spartakiadowa klasyfikacja wszech czasów została sporządzona na podstawie danych zgromadzonych przez administratora i śp. Waldemara Rybaka. W poszczególnych latach, za zajęcie miejsc w pierwszej dziesiątce (mężczyźni) i pierwszej piątce (kobiety), przyznaje się odpowiednio od dziesięciu lub pięciu, do jednego punktu.

Klasyfikacja kobiet

m-ce nazwisko i imię pkt.
1Bartuzi Beata84
2Zdun Monika45
2Wysocka Monika45
4Majewska Jadwiga33
5Sętowska Anna31
5Wysocka Zenobia31
7Kasprzak-Szmyła Grażyna23
8Biel Krystyna22
9Popławska Irena17
10Kowalczyk Salwina14
11Jędrys Anna13
11Kozakiewicz-Woszczyk Anna13
12Fryczkowska Bożena11
12Semaniuk Jolanta11
15Chojnacka Elżbieta9
16Stasiak Mariola8
17Konarska Beata7
17Pieńkosz Aleksandra7
19Czupryna Bożena6
20Stefanek Grażyna5
21Bińczak Elżbieta4
22Fabisiak Barbara3
22Gołębiowska Danuta3
22Pawłowska Teresa3
22Tanecka Kazimiera3
22Wolska Zofia3
22Zapał Barbara3
28Mitrowska Hanna2
29Grzelak Jolanta1
29Kosmala Barbara1
29Molędowska Monika1
29Nowicka Grażyna1
29Raczyńska Ewa1
29Zawadzka Wioleta1


Klasyfikacja mężczyzn

m-ce nazwisko i imię pkt.
1Starzyk Tadeusz149
2Kowalczyk Piotr133
3Sętowski Jacek107
4Rybak Waldemar94
5Wąsik Wiesław85
6Kumor Kazimierz81
7Sadurski Piotr67
8Kuszmider Jerzy64
9Ćwikła Waldemar61
10Romanowski Krzysztof53
11Trębowicz Jerzy49
12Miłczak Andrzej48
13Mitrowski Włodzimierz45
14Mazur Antoni44
15Goldsztejn Marek35
16Kuna Jan34
17Gdesz Seweryn29
17Woźniak Damian29
17Lisowski Ryszard29
20Bartuzi Zbigniew28
21Antoniak Kazimierz24
22Kiljanek Grzegorz23
23Tralewski Tadeusz22
24Dziuba Witold21
24Szałachwij Jan21
26Kośmider Arkadiusz19
26Michowski Mirosław19
28Pieńkosz Stanisław18
29Szubstarski Ryszard17
30Bujała Mirosław16
31Łucjanek Grzegorz15
31Siedlec Jarosław15
33Taracha Witold14
33Wójcik Edward14
35Fijoł Piotr13
36Wysocki Wiesław11
37Gronowski Sławomir10
37Oleszkiewicz Stanisław10
37Stefanek Janusz10
37Tokarzewski Jerzy10
41Pomorski Mirosław9
41Sikora Radosław9
41Poniewierski Wojciech9
44Młodziński Leszek7
45Biernat Tomasz6
45Kowaleczko Marek6
45Sikora Andrzej6
45Świtalski Andrzej6
45Wojdaszka Tomasz6
50Leus Jerzy5
50Mazur Remigiusz5
50Olesiejuk Stefan5
50Pomorski Sławomir5
50Waśniowski Leszek5
50Rutyna Karol5
56Gębala Dariusz4
56Rybicki Sebastian4
58Karpiński Grzegorz3
58Korpysa Ryszard3
60Górecki Andrzej2
60Pilich Krzysztof2
60Siuta Stanisław2
60Muszyński Kamil2
64Hundz Józef1
64Lisiowski Andrzej1
64Małkus Wojciech1
64Pięta Marek1
64Stec Adam1


Poprawiony: piątek, 26 stycznia 2018 10:29  

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 101 gości 

Najnowsze komentarze

  • Ze względu na warunki atmosferyczne zawody w dniu ... więcej
  • Czy dzisiejsze zawody odbędą się ? więcej
  • Mecze piłki nożnej Saletra - MEZAP 8 - 1, Administ... więcej
  • Jakie wyniki w piłkę nożną runda 2? więcej
  • Czy mecz Mocznik i Melamina - Administracja nie za... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information