TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

KOMUNIKAT KOŃCOWY

Email Drukuj PDF

XXXIX SPARTAKIADY PRACOWNIKÓW ZA 2017 ROK GRUPY AZOTY ZAKŁADY AZOTOWE „PUŁAWY” S.A. W PUŁAWACH

W ramach XXXIX Spartakiady w 2017 r. odbyło się 18 konkurencji rekreacyjno-sportowych w tym 5 konkurencji wliczanych tylko do klasyfikacji drużynowej. Przeprowadzenie wszystkich konkurencji spartakiadowych, wymagało zorganizowanie 34 imprez. Do klasyfikacji indywidualnej wliczono 13 konkurencji ,w których sklasyfikowano 211 mężczyzn i 31 kobiet (bez wliczania startów drużynowych) Zawodnicy we wszystkich konkurencjach spartakiadowych wykonali 1545 osobostartów

W klasyfikacji ogólnej XXXIX Spartakiady zespołowo kolejne miejsca zajęły:
(nazewnictwo i symbole komórek używamy wyłącznie na potrzeby Spartakiady)

  1. KAPROLAKTAM (KAP) 231,5 pkt
  2. AMONIAK (AMO) 229,5 pkt
  3. SALETRA (SAL) 222 pkt
  4. ADMINISTRACJA (ADM) 217 pkt
  5. MELAMINA (MEL) 189 pkt
  6. PiAZAP (PiA) 176 pkt
  7. KOLZAP (KOL) 113 pkt
  8. ELEKTROCIEPŁOWNIA (ELE) 95 pkt
  9. PROZAP (PRO) 32 pkt
  10. MEZAP (MEZ) 23 pkt
  11. REMZAP (REM) 17 pkt
  12. MASZZAP (MAS) 9,0 pkt

W klasyfikacji indywidualnej na najbardziej usportowionych pracowników w kategorii kobiet i mężczyzn uzyskano następujące wyniki:

W kategorii dla kobiet 10 kolejnych miejsc zajęły:

  1. Wysocka Monika (KAP) 1014 pkt
  2. Bińczak Elżbieta (KAP) 839 pkt
  3. Chojnacka Elżbieta (SAL) 742 pkt
  4. Kozakiewicz-Woszczyk Anna (SAL) 741 pkt
  5. Zawadzka Wioleta (SAL) 741 pkt
  6. Kowalczyk Salwina (KAP) 717 pkt
  7. Biel Krystyna (ADM) 714 pkt
  8. Janisz Krystyna (SAL) 552 pkt
  9. Słotwińska Barbara (KAP) 550 pkt
  10. Majewska Jadwiga (AMO) 479 pkt

W kategorii dla mężczyzn 15 kolejnych miejsc zajęli:

  1. Kowalczyk Piotr (KAP) 1044 pkt
  2. Ćwikła Waldemar (ADM) 987 pkt
  3. Poniewierski Wojciech (AMO) 947 pkt
  4. Lisowski Ryszard (AMO) 939 pkt
  5. Michowski Mirosław (SAL) 925 pkt
  6. Wąsik Wiesław (ADM) 993 pkt
  7. Rybicki Sebastian (PIA) 891 pkt
  8. Kośmider Arkadiusz (KAP) 883 pkt
  9. Sętowski Jacek (PIA) 875 pkt
  10. Siedlec Jarosław (PIA) 874 pkt
  11. Traciłowski Michał (KAP) 873 pkt
  12. Kumor Kazimierz (KAP) 865 pkt
  13. Żuber Mikołaj (AMO) 842 pkt
  14. Rutyna Karol (KAP) 833 pkt
  15. Przychodzień Roman (AMO) 822 pkt


 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 130 gości 

Najnowsze komentarze

  • Ze względu na warunki atmosferyczne zawody w dniu ... więcej
  • Czy dzisiejsze zawody odbędą się ? więcej
  • Mecze piłki nożnej Saletra - MEZAP 8 - 1, Administ... więcej
  • Jakie wyniki w piłkę nożną runda 2? więcej
  • Czy mecz Mocznik i Melamina - Administracja nie za... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information