TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Wyniki IV Mistrzostw Puław w badmintonie

Email Drukuj PDF

5. listopada 2017 r.

Dzieci do lat 11

  1. Woźniak Jakub (SP 6 Puławy)
  2. Terlecki Alan (Górnik Łęczna S.A.)
  3. Pawłowski Igor (SP 2 Puławy)
  4. Niedochodowicz Jakub (SP 10 Puławy)
  5. Wysocki Robert (SP 1 Puławy)
  6. Bartosik Mateusz (SP 6 Puławy)
  7. Wysocka Emilia (SP 1 Puławy)

Dziewczęta

  1. Kotlarska Anna (MKS Garwolin)
  2. Jakubowska Katarzyna (Górnik Łęczna S.A.)
  3. Winek Oliwia (MKS Garwolin)
  4. Winek Lena(MKS Garwolin)
  5. Bielec Oliwia (Kazimierz/SKT Smecz Puławy)
  6. Kundzicz Kamila (SP 6 Puławy)
  7. Kowal Natalia (SP 6 Puławy)/SKT Smecz Puławy)

Chłopcy

  1. Bodzak Adam (Górnik Łęczna S.A.)
  2. Kotlarski Tomasz (MKS Garwolin)
  3. Komarzeniec Michał (ABRM Lublin)
  4. Wenerski Szymon (ABRM Lublin)
  5. Nastaj Jakub (Kurier Lubelski Lublin)
  6. Pyska Antoni (SP 6 Puławy)
  7. Baran Jakub (SP 6 Puławy)
  8. Pyska Aleksander (SP 6 Puławy)

Kobiety

  1. Kubera Natalia (Górnik Łęczna S.A.)
  2. Kasprzycka Ewelina (TKKF Chemik)
  3. Swatek Izabela (TKKF Chemik)
  4. Skrzypiec Ewa (Dęblin)
  5. Wysocka Monika (TKKF Chemik)
  6. Mardoń Aleksandra (Górnik Łęczna S.A.)

Mężczyźni A

1. Nogal Mariusz (MKS Garwolin)
2. Wilczyński Sebastian (Radom)
3. Duchna Mateusz (MKS Garwolin), Paweł Wojciechowski (TKKF Chemik)
5-6. Choroszyński Artur (TKKF Chemik),
Suwała Zbigniew (Radom)
7-9. Gołofit Mateusz (TKKF Chemik)
Kukier Szymon (TKKF Chemik)
Koziara Paweł (Świdnik)
9. Szewczak Dariusz (Lublin)

Mężczyźni B

1. Nowicki Piotr (TANTON Ryki)
2. Kidacki Krzysztof (Radom)
3. Woźniak Damian (TKKF Chemik), Kiper Daniel (Lublin)
5-8. Wawrzyniak Adam (Lublin)
Urbanek Robert (TKKF Chemik)
Taracha Witold (TKKF Chemik)
Suwała Tomasz (Radom)
9-12. Leftak Grzegorz (TKKF Chemik)
Ziółek Łukasz (TKKF Chemik)
Skomra Paweł (TKKF Chemik)
Kowalski Maciej (Lublin)
13-15. Nieścioruk Kamil (Lublin)
Szewczak Wojciech (Lublin)
Masicz Piotr (Lublin)

Debel

1. Choroszyński Artur / Wojciechowski Paweł (TKKF Chemik)
2. Nogal Mariusz / Duchna Mateusz ( MKS Garwolin)
3. Woźniak Damian / Gołofit Mateusz (TKKF Chemik),
Jagiełło Michał / Wilczyński Sebastian (Radom)
5-8. Leftak Grzegorz / Ziółek Łukasz (TKKF Chemik)
Nowicki Piotr (TANTON Ryki)/ Szewczak Dariusz (Lublin)
Działoszyński Emil (Uniwersytet Rzeszowski)/ Kukier Szymon (TKKF Chemik)
Skomra Paweł / Urbanek Robert (TKKF Chemik)
9-12. Kiper Daniel / Masicz Piotr (Lublin)
Mac Jacek (Lublin) / Sienkiewicz Artur (Lublin)
Kasprzycka Ewelina / Nowakowski Janusz (TKKF Chemik)
Nieścioruk Kamil / Wawrzyniak Adam (Lublin)
13-15. Bodzak Adam / Jakubowska Katarzyna (Górnik Łęczna S.A.)
Kubera Natalia / Mardoń Aleksandra (Górnik Łęczna S.A.)
Kidacki Krzysztof (Radom) / Skrzypiec Ewa (Dęblin)

 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 100 gości 

Najnowsze komentarze

  • Ze względu na warunki atmosferyczne zawody w dniu ... więcej
  • Czy dzisiejsze zawody odbędą się ? więcej
  • Mecze piłki nożnej Saletra - MEZAP 8 - 1, Administ... więcej
  • Jakie wyniki w piłkę nożną runda 2? więcej
  • Czy mecz Mocznik i Melamina - Administracja nie za... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information