• Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

TKKF Chemik Puławy - Tempo Chełm

Email Drukuj PDF

Chemik Puławy - Tempo ChełmW sobotni wieczór na gościnnym parkiecie ZSO nr.1 im. KEN w Puławach odbyło się spotkanie Wojewódzkiej Ligi Kadetów pomiędzy drużynami: Tempo Chełm i Autokompleks Chemik Puławy. Puławianie przystępowali do tego spotkania bardzo skoncentrowani, chcąc odpłacić się gościom za porażkę w Chełmie. Od pierwszej piłki widać było że nie będzie łatwo. Pierwszy set zakończył się co prawda zwycięstwem gości do 22, ale na pewno kosztowało ich to dużo wysiłku (set trwał 21 minut).

Drugi zaczął się od prowadzenia Autokompleksu 5:1, ale potem coś się zacięło i po chwili na tablicy wyników był już remis 6:6. Twarda walka punkt za punkt trwała do wyniku 19:18 dla Tempa, potem kilka błędów ze strony puławian i drugi set zakończył się przegraną przez Chemika do 21. Trzeci set to dalej bardzo twarda i wyrównana walka z obydwu stron, jednakże po raz kolejny brak doświadczenia w końcówce i po raz trzeci puławianie przegrali seta a tym samym cały mecz 0:3. Mecz z jednej strony pozostawił uczucie niedosytu - tak niewiele brakowało, a byłaby szansa nie tylko urwać bardziej doświadczonym i utytułowanym chełmianom seta, ale może i pokusić się o sprawienie niespodzianki i wygranie całego spotkania, ale z drugiej cieszy rosnący poziom umiejętności młodych zawodników z Puław. Musimy też sobie jasno powiedzieć, gramy pierwszy rok w tej kategorii wiekowej i poza jednym zawodnikiem większość to młodszy rocznik. Bądźmy zatem dobrej myśli jeżeli chodzi o przyszły sezon.

Drużyna puławska wystąpiła w następującym składzie: Kamil Grzesiak ( kapitan ), Przemysław Kozak, Michał Pyra, Bartłomiej Cieślak, Bartłomiej Matraszek, Dariusz Kiljan, Piotr Bugajak (Iibero) oraz Michał Woch, Kamil Rolecki.
Trener: Krzysztof Strawa

Sędziowali Michał Królik, Szymon Marciniak oraz Artur Biel.

Poprawiony: niedziela, 28 lutego 2010 13:11